Україна і світ

За підтримки ВООЗ та ЄС: Одеська обллікарня отримала нове обладнання для дезінфекції медінструментів

Завдяки Бюро ВООЗ в Україні та за фінансової підтримки ЄС, в Одеській обласній клінічній лікарні було встановлено нове обладнання для дезінфекції медичних інструментів.

Це дозволить запровадити сучасну систему стерилізації медобладнання та мінімізувати ризик поширення інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги.

Як зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, війна в Україні призводить до появи великої кількості поранених та травмованих українців, що змушує медиків використовувати відразу всі наявні операційні в найближчих лікарнях, щоб збільшити шанс на порятунок кожного нужденного.

– Як наслідок, ми потребуємо і збільшення кількості хірургічного інструментарію, і кількості циклів дезінфекційної обробки в цих лікарнях, – коментує Віктор Ляшко.

Повідомляється, що до 2021 року обладнання стерилізаційного відділення Одеської лікарні задовольняло потреби лікарні на 50% і потребувало капітального ремонту.

Зараз тут встановлено сучасний миючий дезінфектор та ремонт парових стерилізаторів.

– Для безпеки пацієнтів дуже важливо забезпечити використання чистого й безпечного обладнання при наданні медичної допомоги, – упевнений глава Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

Він зазначив, що для цього ВООЗ була встановлена мийно-дезінфекційна машина і оновлені парові стерилізатори в одеській лікарні, що дозволить значно посилити заходи з інфекційного контролю.

медики
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-28 12:36:18

Back to top button