Україна і світ

За підтримки ВООЗ: понад 30 тис. українських медиків пройшли навчання з імунізації

З березня 2021 року 30 182 медичних працівника та студентів-медиків за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні пройшли навчання з протидії пандемії Covid-19 та підтримки програми імунізації в цілому.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

– Навчання триває і далі, адже такі навчальні центри ВООЗ з імунізації є довгостроковою ініціативою, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що навчання розгорталося каскадним методом. Перша хвиля – це підготовка тренерів. Загалом 340 медиків стали професійними інструкторами, які в подальшому на базі 28 регіональних навчальних центрів, 12 навчальних центрів у закладах медосвіти та спеціальному тренінговому центрі для військових розпочали підготовку фахівців для вакцинації населення.

– Завдяки цьому Україна досягла середньоєвропейських показників імунізації населення, роблячи до 300 тис.щеплень на день восени і взимку, – прокоментував головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зазначається також, що для підтримки навчальних центрів Бюро ВООЗ в Україні надало логістичну підтримку, забезпечило 75 тис. друкованих навчальних матеріалів, а також для дотримання всіх карантинних норм закупило понад 287 тис. засобів індивідуального захисту.

вакцинация
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-21 09:59:31