Україна і світ

За добу піротехніки ДСНС знешкодили понад 300 вибухонебезпечних предметів

Ілюстративне фото

Станом на 9 лютого піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалися 92 рази до виконання завдань з розмінування.

Про це повідомляє ДСНС України на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Піротехнічними підрозділами виявлено, вилучено і знешкоджено 327 вибухонебезпечних предметів. Обстежено (очищено) територію площею 26 гектарів.

 Довідково: Всього від початку широкомасштабної агресії російської федерації на території України піротехнічні підрозділи ДСНС України залучалися 44 179 разів до виконання завдань з розмінування. Знешкоджено 320 431 вибухонебезпечний предмет, зокрема 2178 авіаційних бомб. Обстежено (очищено) територію площею 79 304 гектари.

Усього залишається 174 ис. кв. км потенційно небезпечних територій, що становить 30% від загальної площі держави. 

Нагадуємо, якщо ви виявили підозрілі предмети, схожі на уламки від ракет або дронів, у жодному разі не торкайтеся знахідок власноруч і не дозволяйте це робити іншим. А також:

  • не переміщуйте предмети, не намагайтеся розібрати їх, заносити у приміщення, закопувати у землю, кидати у водойми тощо,
  • не фотографуйте та не публікуйте знімки у мережі Інтернет,
  • позначте місце знахідки,
  • відійдіть від підозрілого предмета якомога далі.

Негайно повідомте про знахідку підрозділи ДСНС — 101 або поліції — 102. Дочекайтеся приїзду фахівців та вкажіть місце розташування підозрілої знахідки.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-02-09 09:52:10

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин