PRESS ЦЕНТР

За 10 євро та 300 гривень на Буковині двоє іноземців намагалися перетнути кордон

За 10 євро та 300 гривень на Буковині двоє іноземців намагалися перетнути кордон

Вони намагалися підкупити прикордонників.

У міжнародному пункті пропуску двоє чоловіків намагалися підкупити працівників прикордонної служби, щоб безперешкодно перетнути прикордонну зону.

На території міжнародного пункту пропуску «Порубне» громадянин сусідньої держави запропонував працівнику прикордонної служби хабар.

Слідчо-оперативна група Глибоцького відділення поліції з’ясувала, що під час перетину державного кордону на в’їзд до території України іноземець для того, щоб безперешкодно перетнути кордон та уникнути огляду транспортного засобу, на якому він пересувався, запропонував прикордоннику хабар у сумі 300 гривень.

Аналогічне правопорушення вчинив також 28-річний громадянин іноземної держави. Перетинаючи кордон на автомобілі марки «Mercedes-Benz», під час перевірки транспортного засобу він запропонував працівнику прикордонної служби 10 євро.

За вказаними фактами підкупу прикордонників слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
13.08.2019

Close