Львівський портал

З РФ втекли вдвічі більше росіян, ніж їх вдалося мобілізувати, – Данілов

Секретар РНБО України Олексій Данілов розповів, що кількість росіян, які втекли з РФ після заяви Путіна, вдвічі перевищує кількість мобілізованих. Про це пише Українська правда.

Так, Данілов заявив, що Україна знає достеменну кількість громадян Росії, яких призвали в межах мобілізації, оголошеної Путіним. Однак він додав, що кількість військовозобов’язаних, які втікли з Росії, також відома.

«Після того, як Путін зробив таку велику помилку, перш за все для свого політичного майбутнього і для Росії, кількість бажаючих воювати проти нашої країни зменшується в геометричній прогресії… Ми маємо величезну кількість інформації стосовно відмови військових воювати, навчатися… починаються локальні бунти», – зауважив секретар РНБО.

Данілов також нагадав, що військові РФ завжди можуть скористатися проєктом «Хочу жити» та безпечно здатися в полон українським бійцям.

Для отримання інформації про те, як здатися в полон, російським військовослужбовцям або їхнім рідним та близьким слід телефонувати за цими номерами: +38 066 580 34 98 та +38 093 119 29 84. Гарячі лінії працюють цілодобово.

Нагадаємо, так звану «часткову мобілізацію» в Росії оголосив 21 вересня Владімір Путін. Згодом міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу анонсував мобілізацію 300 тисяч резервістів. Втім у самому указі засекретили пункт, у якому йдеться про загальну кількість мобілізованих. ЗМІ вже писали, що в документі передбачена мобілізація 1-1,2 мільйона росіян.

У Генштабі вже заявили, що під час так званої «часткової» мобілізації в Росії на війну проти України набирають чоловіків, які не проходили службу в армії, не мають бойового досвіду та навіть осіб із інвалідністю, онкохворих та з вікової категорії 60+. Мобілізованих на фронт відправляють без підготовки.

Станом на кінець вересня відомо, що в РФ мобілізували вже 100 тисяч чоловіків. Прийняти принаймні частину з них вже готується Білорусь.

Нещодавно Владімір Путін підписав указ, який передбачає мобілізацію ще 120 тисяч росіян.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-10-06 12:31:55