Україна і світ

З початку року збитки “Укрзалізниці” від дій вандалів склали майже 12,5 млн грн.

З початку 2019 року вандали 172 рази псували приміські поїзди “Укрзалізниці”

Джерело: 112.ua

З початку року збитки "Укрзалізниці" від дій вандалів склали майже 12,5 млн грн.

Через дії вандалів Укрзалізниця зазнала збитків майже на 12,5 млн грн. Про це повідомлялося на офіційному сайті держпідприємства.

Наголошується, що з початку 2019 року вандали 172 рази псували приміські поїзди Укрзалізниці.

Зокрема, залізничники зафіксували 43 випадки нанесення малюнків (графіті) на приміські поїзди, 20 випадків пошкодження внутрішньосалонного обладнання та 13 випадків пошкодження міжвагонних з’єднань. Крім того, зловмисники викрадали з приміських поїздів кабелі, регулятори, розбивали скло тощо.

“Найбільше випадків вандалізму – 110 – зафіксовано на території Південно-Західної залізниці, на Придніпровській залізниці – 25, Львівській та Одеській залізницях – по 17 і на дорозі – 8”, – зазначає “Укрзалізниця”.

Новини за темою: “Укрзалізниця” хоче замінити у потягах традиційні залізні підстаканники

У компанії відзначають, що псування рухомого складу, задіяного в приміському русі, загострює проблему належного забезпечення приміських пасажирських перевезень. Пошкоджені вагони залізничники змушені знімати з руху для відновлення. Це зменшує кількість вагонів в експлуатації і призводить до скорочення складів поїздів, створює суттєві незручності пасажирам.

ПАТ “Укрзалізниця” забезпечує 82 % вантажних і майже 50 % пасажирських перевезень, які здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Джерело: www.112.ua

Close