PRESS ЦЕНТР

З підрядника, який взявся за ремонт стадіону в Кам`янці-Подільському, через суд стягуватимуть аванс за невиконані роботи

З підрядника, який взявся за ремонт стадіону в Кам`янці-Подільському, через суд стягуватимуть аванс за невиконані роботи

У червні минулого року із переможцем відкритих торгів укладено договір про проведення робіт вартістю понад 11 млн грн.з капітального ремонту міського стадіону ім. Г.А. Тонкочеєва у м. Кам’янці-Подільському.

На виконання умов правочину замовником товариству відразу сплачено аванс у розмірі майже 3,4 млн грн. В свою чергу підрядник зобов’язався виконувати роботи, визначені проектно-кошторисною документацією, та звітувати про використання коштів.

Станом на січень 2021 року виконавець підтвердив виконання робіт вартістю лише 96 тис грн, а невикористану частину авансу до міської ради не повернув.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, Хмельницька обласна прокуратура у судовому порядку вимагає розірвати договір про закупівлю та стягнути з товариства невикористану суму авансового платежу на суму майже 3,3 млн грн, – повідомив 10 березня начальник управління представництва інтересів держави у суді обласної прокуратури Андрій Гаврилик.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

 

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
10.03.2021

Back to top button