Україна і світ

З Криму з початку мобілізації в РФ виїхало 10 тисяч українців – Меджліс

З Криму після початку окупантами примусової та незаконної мобілізації виїхало близько 10 тисяч українців.

Про це у Facebook повідомило представництво президента України в АРК з посиланням на дані Меджлісу кримськотатарського народу.

– Місцеві мешканці продовжують залишати територію окупованого Криму, значна частина серед них – кримські татари. За інформацією Меджлісу, з окупованого Криму виїхало близько 10 тисяч наших громадян – у Росію та за кордон, – зазначають у представництві.

Повідомляється, що проросійські активісти займаються умисними переслідуваннями українців, які рятуються від злочинної мобілізації – інформацію про них передають так званним правоохоронцям.

– Відомо про відправлення до Херсонської області щонайменше 2 тисяч осіб мобілізованих із окупованого Криму. Окупаційні військові комісари на отримали розпорядження в першу чергу призивати кримських татар і направляти їх у бойові частини у районах найбільш інтенсивних бойових дій, – йдеться у повідомленні.

До речі, колишній директор ЦРУ Девід Петреус вважає, що Збройні Сили України мають шанси зайти на територію Криму ще до кінця 2022 року.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-10-04 01:32:04