Львівський портал

З 17 вересня закривають на ремонт частину вулиці Лисенка

Від 17 вересня частину вул. Лисенка, на ділянці від вул. Заньковецької до вул. Лісної, закривають на капітальний ремонт. Роботи планують завершити до кінця року, а їх вартість становить понад 13 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. 

  

«Це є досить складний об’єкт, тут дуже глибоко закладена каналізаційна мережа, до 5−7 метрів. Каналізаційний колектор і водопровід потребують повної заміни. Мусимо врахувати, що будинки тут є старої забудови. Тому будемо укріпляти стіни для того, щоб прокладати колектор. Також проєктом передбачено створення належних умов для безперешкодного пересування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп», – зазначив голова Личаківської РА Іван Лозинський. 

Роботи виконуватиме ТОВ «Будівельні споруди міста». Вартість будівельних робіт – 13 млн 125 тис. грн. Заплановано, що ремонт триватиме до кінця року, за наявності відповідного фінансування. 

Реклама партнерів

Відтак, капітальним ремонтом передбачено заміну дорожнього покриття, облаштування хідників, а також заміну інженерних мереж: 

  • водопроводу вздовж вул. Лисенка від вул. Лісної до будинку на вул. Лисенка, 41 із заміною запірної арматури та водопровідних вводів до будинків, встановлення пожежних гідрантів; 
  • загальносплавного каналізаційного колектора на вул. Лисенка; 
  • каналізаційних випусків від будинків та випусків із дощових ринв; 
  • всіх оглядових колодязів; 
  • дощоприймачів; 
  • зношеної дощової каналізації. 

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-09-16 09:29:48

Теги
Back to top button
Close