Львівський портал

Юні легкоатлети зі Львівщини вибороли п’ять медалей на чемпіонаті України

Спортсмени зі Львівщини здобули чотири «золота» та «срібло» на юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, який проходив у Львові з 31 січня по 2 лютого. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні спорту Львівської ОВА. 

Зокрема, у змаганнях взяли участь 634 спортсмени з 22 областей та Києва. Серед усіх областей Львівщина посіла четверте загальнокомандне місце. 

Результати змагань легкоатлеток та легкоатлетів зі Львівщини:

  • 1 місце – Христина Іваськевич, стрибки у довжину (ДЮСШ м. Дрогобич)
  • 1 місце – Христина Лотос, біг на 60 м з барʼєрами (КЗ ДЮСШ ім. Д. Оббаріуса)
  • 1 місце – Христина Лотос, біг на 60 м (КЗ ДЮСШ ім. Д. Оббаріуса)  
  • 1 місце – естафетний біг 100+200+300+400 м (Христина Лотос, Юлія Єрмак, Анастасія Гудима, Роксолана Дацюк)
  • 2 місце – Віталій Гайдучок, потрійний стрибок (СДЮШОР «Веслярик»)

Нагадаємо, борчині та борці зі Львівщини вибороли 14 медалей на чемпіонаті України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-02-03 15:05:00