Львівський портал

Європарламент підтримав продовження торговельних пільг для України, але з обмеженнями

Депутати Європарламенту схвалили поновлення заходів із лібералізації торгівлі для Молдови та внесли поправки до аналогічної пропозиції щодо України з метою посилення гарантій для фермерів ЄС. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на пресслужбу Європарламенту.

Зазначається, що на пленарній сесії 13 березня євродепутати 347 голосами «за», 117 «проти» і 99 тих, що «утрималися», підтримали внесення змін до пропозиції Єврокомісії щодо призупинення ввізних мит і квот на український сільськогосподарський експорт до ЄС ще на рік – до 5 червня 2025 року.

Таким чином, пропозиція повертається до профільного комітету Європарламенту – який минулого тижня вже підтримав аналогічне рішення, – аби він почав переговори про внесення змін до пропозиції Єврокомісії із Радою ЄС.

Окремим голосуванням Європарламент 459 голосами «за», 65 «проти» і 57 тих, що «утрималися», підтримав продовження призупинення всіх мит на імпорт із Молдови ще на один рік – до 24 липня 2025 року – без додаткових обмежень.

Рішення щодо Молдови ще має бути офіційно затверджене Радою ЄС, після чого автоматично набуде чинності після закінчення терміну дії чинного регламенту.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-03-14 13:23:37

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин