Україна і світ

ЄС збільшує потужності військового виробництва для підтримки України

Європейський Союз і надалі підтримуватиме Україну, посиливши задля цього виробничі потужності європейської військової промисловості.

Про це перед засіданням Ради міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі заявила глава Міністерства закордонних справ Франції Катрін Колонна.

«Я маю на увазі третю складову пакета військової допомоги, який надасть можливість збільшити європейські виробничі потужності. Тобто посилити нашу промисловість, щоб вона була здатна постачати боєприпаси Україні, як це потрібно. А це потрібно робити швидко», — наголосила глава французької дипломатії.

Вона додала, що Франція готова разом з іншими європейськими партнерами брати участь у підготовці українських пілотів. На це знадобиться кілька місяців. Крім того, офіційний Париж допомагає Києву у забезпеченні потреб в боєприпасах, бронемашинах, танках та їх обслуговуванні.

«Ми виконуємо наші обіцянки. Усе, що Франція вирішила постачати, вона це робить своєчасно на користь Україні», — зазначила Катрін Колонна.

Нагадаємо, під час офіційного візиту 14 травня 2023 року глави України Володимира Зеленського до Парижа разом із французьким президентом Емманюелем Макроном було обговорено оперативні потреби України у протистоянні російській агресії. Тоді ж французький лідер наголосив, що Франція надаватиме українцям політичну, фінансову, гуманітарну та військову підтримку.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-05-22 16:57:23

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин