Україна і світ

ЄС збільшив внесок до фонду COVAX до €1 млрд

Європейський Союз збільшує свій внесок у глобальний фонд поширення вакцин COVAX на €500 млн. Тепер загальна сума внеску від ЄС складатиме €1 млрд.

ЄС збільшив внесок до фонду COVAX до €1 млрд

Рішення про це було ухвалено під час інтернет-зустрічі великої вісімки.

Цей внесок має наблизити світ до здійснення головної мети COVAX – забезпечити 1,3 млрд доз вакцини 92-м країнам з низькими та середніми доходами до кінця цього року.

– Завдяки цьому новому внеску ми хочемо бути впевненими, що вакцини невдовзі будуть доставлені у країни з низькими та середніми доходами, – зазначила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

У своєму Twitter Урсула фон дер Ляєн назвала це рішення справжнім моментом глобальної солідарності. Вона також додала, що поставки розпочнуться вже незабаром.

Вакцини в ЄС

Організація щодо боротьби з бідністю і запобігання захворюванням ONE Campaign зробила висновок, що Європейський Союз, США та Велика Британія закуповують забагато вакцин.

Наразі деякі країни забезпечили собі більше 3 млрд доз вакцини проти Covid-19, це більше, ніж потрібно для вакцинації всього їх населення.

ONE Campaign закликала ці країни зупинитися, адже вакцин може не вистачити для країн із низьким та середнім рівнем доходу.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-19 20:19:51

Back to top button