Україна і світ

ЄС з вами: Боррель запевнив Україну у підтримці територіальної цілісності

Європейський Союз продовжує підтримувати суверенітет та територіальну цілісність України. Про це заявив високий представник ЄС, віце-президент Єврокомісії Жозеп Боррель під час телефонної розмови з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Жозеп Боррель

Також сторони обговорили загострення ситуації у Донецькій, Луганській областях та в Криму, небажання Росії дотримуватися режиму припинення вогню, нарощування російської військової присутності поблизу кордонів України та інтенсивне поширення дезінформації.

– Ключова тема розмови з Жозепом Боррелем – загострення Росією безпекової ситуації. ЄС із вами – так глава дипломатії ЄС запевнив у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, – написав Дмитро Кулеба у Twitter.

Також високий представник ЄС запросив Дмитра Кулебу взяти участь у засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС 19 квітня.

Напередодні Жозеп Боррель та державний секретар США Ентоні Блінкен домовилися спільно протистояти загрозам з боку Росії.

Тому тепер вони скоординовано реагуватимуть на поведінку Росії, зокрема на її агресію проти України та Грузії, гібридні загрози, втручання у вибори, зловмисну кібердіяльність та демонстрацію військової сили.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-04 23:22:42

Back to top button