Суспільне мовлення

“Є труднощі з відновленням електро- та водопостачання” — очільник Львівської ОВА

Львівська область залишається серед областей, де є проблеми з відновленням електро- та водопостачання після ракетних ударів. Енергетики, надзвичайники та комунальники працюють над вирішенням проблеми. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Роботи з відновлення ушкоджених енергооб’єктів тривають. На цей час у Львівській області діятимуть графіки вимкнень світла. Дізнатися групу відключень можна за посиланням на сайті “Львівобленерго”.

“У нашій області сьогодні (25 листопада, — ред.) діють графіки погодинних вимкнень електроенергії. Це потрібно, щоб швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечити енергоживленням всіх споживачів. Працюємо, щоб зі світлом, теплом, водою та зв’язком найближчим часом були всі”, — каже Максим Козицький.

Графік відключення світла. Львівобленерго

У Львівській області розгорнули вже 239 “Пунктів незламності”. Там можна зарядити телефони, зігрітися та випити гарячих напоїв, якщо довго немає світла. Пункти розгортають не лише у містах районного значення, але й у невеликих містечках. Дізнатися, де розташований найближчий до вас пункт, можна за посиланням. Карту постійно доповнюватимуть. Також оголошення з адресами вивішуватимуть у населених пунктах.

Що відомо

  • Під час повітряної тривоги 23 листопада Росія вдарила двома ракетами по електропідстанції у Львівській області. Внаслідок цього три райони на Львівщині були повністю знеструмлені.
  • На Львівщині розгорнули 45 пунктів незламності. У них є вода, тепло, гарячі напої, мобільний зв’язок та інтернет.
  • Станом на ранок 24 листопада через аварійні відключення 50% споживачів у Львові не мають електропостачання. Через це точково призупинено подачу тепла та гарячого водопостачання.
  • Унаслідок падіння потужності в системі електроенергію одночасно можуть подавати до 30% від населення області.


Джерело: Суспільне мовлення України