Є позитивні сигнали: Зеленський про миротворчу місію в Україні
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2024/12/ze-i-makron-1-780x470.jpg)
Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час зустрічей у Брюсселі обговорювалося питання розміщення миротворчої місії на території України.
Про це глава держави сказав на пресконференції після завершення переговорів.
Зеленський про миротворчу місію в Україні
За словами президента України, наразі тривають консультації щодо питання розміщення миротворчої місії в Україні, у проведенні яких допомагає президент Франції Еммануель Макрон.
– Ми проговорювали з Еммануелем його давнішню ідею. Ми підтримуємо ідею (миротворчої місії, яка означає, – Ред.) посилення України, – сказав президент Зеленський.
Також він зазначив, що вже має позитивні новини.
– Еммануель мав контакти щодо цього з деякими лідерами. Ми в процесі, але я бачу, що є позитив від деяких лідерів, – наголосив президент України.
Однак Володимир Зеленський не конкретизував формат місії. Адже, за його словами, це “сенситивне питання”.
–Тут питання деталей і ми обговорюємо ці деталі, – резюмував глава держави.
Зокрема на своїй сторінці у Telegram Зеленський написав:
– Однаково бачимо, що потрібні надійні гарантії для миру, який реально можна наблизити. Продовжили опрацювання ініціативи президента Макрона щодо присутності в Україні сил, які можуть сприяти стабілізації на шляху до миру. Емманюель поінформував про свою комунікацію з іншими партнерами заради реалізації всіх необхідних кроків для досягнення миру.
Додамо, що нещодавно радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив про те, що розміщення миротворчих контингентів в Україні навряд чи можливе в найближчій перспективі.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-12-19 11:10:00