Україна і світ

Японія посилює санкції проти росії

Уряд Японії оголосив про новий пакет санкцій проти росії. До нього увійшли 17 осіб та 78 компаній із рф, а також 7 громадян України, які сприяють росіянам в окупації.

Про це повідомляє японське МЗС.

Санкції запроваджено проти низки російських авіаційних підприємств, зокрема авіазаводів «урал», «комсомольськ-на-амурі» та «іркутськ», конструкторського бюро машинобудування із коломни, НВП «пульсар», групи «ГАЗ», торгового дому «РОСЕЛ», державного ракетного центру ім. макєєва та інших організацій.

До санкційного пакета також включили російські фонд національного добробуту і фонд захисту національних цінностей, кошти яких використовуються для фінансування війни.

Японія також ввела заборону на надання будівельних та інженерних послуг для росії та розширила перелік забороненого експорту низкою товарів, які сприяють зміцненню промислової бази рф.

Нагадаємо, раніше уряд Японії запровадив санкції проти співробітників адміністрації президента росії, а також заступника міністра оборони рф, главу концерну «калашников» та співробітників генерального штабу збройних сил росії.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-05-26 08:51:13

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин