«Якщо застрибує в рів, то буде йому ай-яй-яй» — на Новопавлівському напрямку росіян гальмують фортифікації

На Новопавлівському напрямку «біганину» російських штурмовиків зупиняють дронами та мінами. Стають в нагоді і фортифікації — ворожі піхотинці не можуть вилізти з протитанкових ровів.
Про це в ефірі Армія TV розповів Павло Михайлюк, військовослужбовець батальйону безпілотних систем «Жнець» 23 окремої механізованої бригади
За його словами, техніки у зоні відповідальності 23 бригади дуже мало. Її майже не застосовують, адже машини зараз не можуть під’їхати ближче ніж на 5 кілометрів до лінії фронту.
Тактика ж росіян не змінюється — намагаються просунутися малими пішими групами, по два-чотири військовослужбовці. Роблять це масово, на кількох ділянках — намагаються прорватися одночасно з усіх сторон фронту. Зупинити їх допомагають дрони, міни та протитанкові рови.
«Не скриваючись, просто наобум біжать, частіше не добігають. Трошки важкувато ходити, коли там заміновано, або fpv доганяє. Якщо застрибує в рів і немає у нього лопатки, то йому, скоріше за все, буде трошечки ай-яй-яй. На власному досвіді, скажу — через протитанковий рів доволі складно перебратися. Можливо, але пішому складно», — розповів військовослужбовець батальйону безпілотних систем «Жнець».
Як повідомляла АрміяInform, бійці «РДК» у складі «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МОУ та воїни 5-ї ОВМБр в селі Андріївка-Клевцове взяли в полон окупантів, що мали зробити пропагандистські фотографії. Інша «двійка» була ліквідована.