Україна і світ

Як прибрати внутрішній жир і прискорити метаболізм — дослідження

1

Лікар і дослідник Вільям Лі розповів про дослідження, яке засвідчило, що цей інгредієнт сприяє зниженню ваги та поліпшенню кров’яного тиску, а також зниженню рівня холестерину і цукру в крові. Йдеться про користь кориці для здоров’я.

Понад 20 активних речовин

– Я говорю про корицю, і ви, ймовірно, думаєте про порошок, яким посипаєте яблучний пиріг, але насправді кориця – це кора дерева, яку згортають у рулон, – пояснює Лі.

За словами вченого, кориця містить понад 20 різних біологічно активних речовин, які можуть впливати на наш метаболізм. Одна з них називається коричним альдегідом, який може змусити мозок виробляти гормон, що спалює бурий вісцеральний жир.

Зараз дивляться

Як проходило дослідження

Лі пояснив, що клінічне дослідження, проведене в Індії, засвідчило, що кориця може поліпшити рівень глюкози в крові, зменшити розмір талії і навіть повернути назад метаболічний синдром.

За словами лікаря, під час експерименту порівнювали ефекти щоденного вживання трьох грамів добавки кориці протягом 16 тижнів із прийомом плацебо.

Що показали результати

Наприкінці дослідження з’ясувалося, що учасники, яким давали корицю, втратили вагу та мали нижчі показники кров’яного тиску, рівня цукру в крові та холестерину, що дає змогу припустити, що це може допомогти повернути назад метаболічний синдром.

Що таке метаболічний синдром

Метаболічний синдром – це клінічна назва стану, коли людина має поєднання діабету, високого кров’яного тиску та ожиріння.
За словами медиків, люди з метаболічним синдромом утричі частіше страждають від серцевого нападу або інсульту, а також удвічі швидше схильні померти від діабету II типу, ніж ті, хто не має цих патологій.

Лі додав, що позитивний ефект можна побачити, вживаючи всього лише половину чайної ложки кориці на день.

Джерело: Express

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-19 11:56:34

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин