Україна і світ

Як правильно мити авто на мийці самообслуговування

Крок 1. Придбайте жетони

Крок 2. Попередньо сполосніть машину

Крок 3. Нанесіть піну

Крок 4. Змийте піну

Крок 5. Висушіть автомобіль

Крок 6. Нанесіть віск

Крок 7. Ополосніть автомобіль

Перед миттям автомобіля вам потрібно правильно припаркуватися та придбати жетони. Паркуватися варто у центрі мийки. Попередньо дізнайтесь, як проходить оплата на конкретній автомийці.

Тут можуть бути два варіанти: ви оплачуєте фіксовану суму за процедуру миття або час, за який ви миєте автомобіль. Час миття автомобіля регулюється за допомогою жетонів, які потрібно придбати у спеціальному автоматі.

Починати процес варто з попереднього миття авто. Спочатку треба скористатися шлангом та нанести воду, в якій розчинено детергенти.

Рекомендована відстань між авто та шлангом – 40 сантиметрів.

На цьому етапі видаляються поверхневі забруднення, при цьому не пошкоджуючи лакове покриття автомобіля.

Оберіть режим основного миття на терміналі. Піною потрібно покрити весь автомобіль, приділяючи особливу увагу забрудненим ділянкам.

Після цього слід зачекати 5-7 хвилин. У цей час хімічні компоненти у складі піни, швидко та ефективно розчиняють різні забруднення.

Після того як піна розчинила бруд на вашому автомобілі, її слід змити. Вам потрібно обрати режим Гаряча вода на терміналі та ретельно ополоснути автомобіль водою зі шланга.

Рекомендовано тримати шланг під нахилом 45 градусів відносного самого автомобіля. Сам процес займає одну хвилину.

Прибрати вологу з поверхні авто можна самостійно за допомогою спеціальної ганчірки. Витирати машину варто обережно та вздовж деталей.

Це допомагає уникнути пошкоджень на лакофарбовому покритті кузова.

Оберіть на терміналі режим Віск. Процес цього етапу полягає в тому, що ви наносите тонкий шар цієї речовини на поверхню вашого автомобіля за допомогою розпилювального шланга.

Ця функція дуже важлива, тому що віск створює на поверхні гідрофобний ефект. Віск захищає лакове покриття автомобіля від пилу, дощу та інших забруднень.

Взимку цей етап важливо не пропускати, оскільки він допоможе захистити покриття вашого автомобіля від хімічних реагентів.

Важливим етапом є використання демінералізованої води, яка дає змогу машині швидше обсохнути. Для цього вам потрібно обрати на терміналі режим Осмос вода.

Така вода пришвидшує процес сушки автомобіля та допомагає уникнути розводів на кузові.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-10 16:17:31

Back to top button