Як не купити підробку елітного парфуму в інтернеті
Світ парфумерії приваблює вишуканими ароматами та вмінням підкреслити індивідуальність. Однак в пошуках елітного парфуму покупці часто ризикують, намагаючись зекономити на продукті, який за замовчуванням не може бути дешевим. Особливо багато небезпек в інтернеті, де досить легко натрапити на низькосортну копію культового аромату, яку пропонують за вкрай низькою ціною.
Де не варто купувати парфумерію та як вберегтися від розчарування під час онлайн-шопінгу, Life. Факти ICTV розбиралися разом із BROCARD – експертом з питань краси, що вже понад 25 років представляє в Україні парфумерну продукцію світових преміальних брендів.
Особлива пропозиція
Часта схема аферистів в інтернеті – заманити покупців на шалені розпродажі через стихійну рекламу. Ви точно хоч раз бачили на популярних сайтах або в соцмережах оголошення на кшталт “Великий розпродаж конфіскату з Європи”, “Парфумерія з Франції на 90% дешевше, ніж у інших магазинах”, “Ми закриваємо склад – парфумерія з Франції за копійки”.
В такій рекламі завжди використовують зображення легендарних ароматів, таких як Dior, Chanel, Gucci, Armani та інших, щоб справити враження, що самі славетні бренди проводять розпродажі. Втім акції влаштовуються зовсім не з ініціативи цих парфумерних брендів чи магазину, що має право представляти їхню продукцію в Україні.
Реклама веде на сайти-одноденки – тимчасові інтернет-магазини, які створюються на короткий час з метою заробити гроші на довірливих покупцях. Єдине, що ви тут купите – дешевий фальсифікат. Instagram, Telegram, TikTok – інші популярні майданчики для продажу підробленої продукції.
Пам’ятайте: купуючи такий парфум, ви не тільки ризикуєте своїм здоров’ям, але й підтримуєте незаконний бізнес. Правоохоронці неодноразово викривали підпільні цехи в різних містах України, де виробляли дешеву парфумерію і продавали її під виглядом відомих брендів.
Дешева копія
Також є чимало сайтів, де відверто пропонують репліки або так звані “аналоги” культових ароматів у рази дешевше оригіналу. Коштують вони в межах 299-699 грн. Продавець розповідає, що це лімітовані парфуми з Італії – репліки “вищої якості”, створені за принципом “схожості” з оригінальними парфумами. Така продукція може міститься в симпатичних флаконах, схожих на оригінальний, може мати приємний аромат. Однак, склад відрізняється від формули оригіналу, а якість і стійкість ароматів часто бувають сумнівними. Виробники реплік не розкривають точну інформацію про компоненти своїх продуктів, а це дає підстави для сумнівів щодо їх безпеки та якості.
Справжній брендовий парфум, як його задумав автор, — складна та унікальна композиція, в якій є дорогі й рідкісні компоненти. Точно відтворити такий аромат без рецептури неможливо, а вона є комерційною таємницею.
Натомість копії ароматів можуть містити шкідливі хімічні речовини, що спричиняють алергічні реакції, подразнення шкіри та навіть серйозні захворювання. Адже виробники контрафакту часто використовують низькоякісні інгредієнти, щоби здешевити свою продукцію.
Покупка частинами
Продаж парфуму “на розпив” – ще одна популярна схема продажу парфумерії в інтернеті. Невелику кількість парфуму розпилюють з флакона більшого об’єму в інший, менший флакончик. У такому випадку не завжди можна бути впевненим в оригінальності аромату, особливо якщо купуєте у неперевіреного продавця. Ризик придбати підробку дуже високий.
Але навіть якщо припустити, що продавець дійсно пропонує вам оригінальний парфум, він може бути прострочений або зіпсований через неналежне зберігання. Склад такого аромату зміниться, і він ймовірніше розкриється на вашій шкірі непередбачуваним букетом. Крім того, при відливанні з одного флакона в інший існує ризик потрапляння бактерій та повітря, що також призводить до псування парфуму.
До групи ризику можна віднести й залишки – те, що залишилося у флаконі після використання кимось іншим. Їх продають набагато дешевше, ніж повнорозмірні флакони. Однак, перед тим як придбати такий “скарб”, добре подумайте. Флакон може й оригінальний, але якість залишків залежатиме від того, як попередній власник користувався парфумом, як його зберігав, скільки парфуму залишилося. Парфумерія з часом псується, тож якщо ви бачите у продавця велику колекцію флаконів по 100 і більше мл із залишками майже на дні, скоріш за все, цим парфумам вже дуже багато років.
Чи можна відрізнити підробку від оригінальних парфумів
На жаль, відрізнити підробку від оригіналу не завжди просто. Навіть досвідчені парфумерні експерти можуть помилитися. Тому найкращий спосіб убезпечити себе – купувати парфумерію в магазинах, де підробок просто бути не може, інакше можна втратити право представляти продукцію відомого бренду – так звану авторизацію.
Де придбати оригінальну парфумерію
Найбезпечнішим варіантом буде придбання в спеціалізованих парфумерних мережах, які представлені не тільки онлайн, але й офлайн. Наприклад, мережа BROCARD має 66 фізичних точок продажу та онлайн-магазин brocard.ua і співпрацює з офіційними представниками та дистриб’юторами брендів, що є гарантією 100% оригінальності продукції.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Тож, якщо ви хочете насолоджуватися справжнім ароматом і бути впевненими в його якості, краще звертатися до відомих та перевірених магазинів. Тут також є вигідні пропозиції. Brocard, наприклад, постійно проводить акції на сайті та в мобільному застосунку, влаштовує Гараж Сейли в магазинах зі знижками до 80%. Carolina Herrera за 699 грн ви, звичайно, не купите, але акційна ціна вас точно приємно здивує!
Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-11-14 17:50:00