Україна і світ

Я просто хочу розвиватися: Jerry Heil пояснила свій переїзд до США

Українська співачка Jerry Heil пояснила шанувальникам, чому переїздить до США. Головною причиною є мрія про кар’єру композитора.

Я просто хочу розвиватися: Jerry Heil пояснила свій переїзд до США

На своєму YouTube-каналі Jerry Heil (справжнє ім’я – Яна Шамаєва) пригадала, як навчалася в Київському інституті музики імені Глієра на композиторському відділенні, після чого вступила до НМА імені Чайковського.

– Я дуже довгий час співала в хорі, і в один момент зрозуміла, що хочу писати для хору, створювати музику для оркестру. Зараз я хочу писати для фільмів, і для цього мені потрібно правильне оточення і крута база.

Яна зізналася, що переїзд до США і навчання у Berklee College of Music – це саме те, чого їй не вистачало. Вона також подаватиме документи і до інших музичних навчальних закладів США.

– Я не хочу “звалити” з України, я хочу набратися досвіду, щоб зробити внесок в українську культуру.

Натомість розповідаючи про навчання в Україні, співачка заявила, що їй перестало бути цікаво.

На другому курсі вона перестала ходити в консерваторію, а після відмови проходити практику забрала документи.

– Викладачі мені казали: Ну, підеш ти в шоу-бізнес, але ж там все через ліжко. Як бачите, я все ще цнотлива і якось в шоу-бізнес пробралася.

Також Яна заінтригувала шанувальників новиною про те, що в новому українському супергеройському фільмі Людина-Яблуко з’явиться саундтрек її авторства.

Кліп на цю пісню вийде найближчим часом.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-17 21:33:31

Back to top button