Україна і світ

Я не сперечатимуся з рішенням президента: Венедіктова про відсторонення з посади генпрокурора

Ірина Венедіктова вперше прокоментувала своє відсторонення з посади генерального прокурора України. Вона вважає, що їй є чим пишатися на займаній посаді, оскільки демонструвала гарні результати роботи.

– Мені вдалося об’єднати юридичну, професійну, кримінально-процесуальну світову еліту навколо проблем в інтересах України. Я була призначена на цю посаду вже будучи відповідальною і морально зрілою людиною, а за останні два роки всерйоз подорослішала.

Не можу уявити, що подібні питання можуть вирішуватися кулуарно, без висловлення взаємної поваги, не по-діловому, так би мовити, – заявила Венедіктова.

Венедіктова закликала не розповсюджувати від її імені будь-які твердження, про які вона не говорила.

– Відповідально заявляю, що станом на зараз, я не обговорювала це питання з жодною людиною. І зараз я також утримуюсь від коментарів, з одної простої причини – не час, – вважає вона.

Ввечері 17 липня стало відомо про відсторонення Венедіктової з посади генерального прокурора України. Президент Володимир Зеленський підписав відповідний указ.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Згодом він пояснив, чому відсторонив Венедіктову. За словами президента, українські спецслужби на п’ятому місяці повномасштабної війни в України знаходять сотні зрадників та колаборантів серед працівників органів прокуратури, через що виникає багато запитань до керівників.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-18 22:06:10