Україна і світ

Я не готова бути твоєю жінкою: кому Холостячка не вручила троянду на церемонії

На СТБ завершився восьмий випуск реаліті Холостячка 2 із Златою Огнєвіч.

За результатами тижня без троянди залишився Олег Плахотнюк.

– Я не готова бути твоєю жінкою. Я так відчуваю, – зауважила Злата Огнєвіч.

Церемонія троянд проходила на Одеській кіностудії, де Злата та учасники могли переглянути найяскравіші момент за всі вісім тижнів.

Першим троянду отримав Андрій Хветкевич, а згодом і Дмитро Шевченко. Однак останнього Злата попросила вгамувати свою ревнощі.

Під час свого відео-звернення Максим Тарапата розповів, що минулого року у нього був роман з дівчиною. Проте пара тоді розійшлася. Максим заявив, що у нього досі є певні почуття до тієї дівчини. Тому під час церемонії троянд Злата покликала Тарапату на відверту розмову.

Як пройшов восьмий випуск реаліті Холостячка 2

У рамках восьмого випуску Холостячки 2 на перше побачення пішов Андрій Задворний, який підняв Злату Огнєвіч у небо. Їхнє побачення було романтичним і досить відвертим.

Також відбулося групове побачення, де Злата з усіма учасниками вирушила на дегустацію вина. У рамках нього відбувся аукціон, на якому Андрій Хветкевіч викупив за 60 тис. грн пляшку елітного вина. Гроші пішли на благодійність, а Андрій на побачення із Златою.

Для всіх сюрпризом стало повернення Романа Свєчкоренка, який раніше пішов із реаліті заради остаточного розлучення з колишньою дружиною.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-05 23:35:47

Back to top button