Україна і світ

Я йому довіряла: екс-коханий учасниці Холостяка залишив її без грошей і квартири

Учасниця романтичного реаліті-шоу Холостяк 11 і повітряна гімнастка Єлизавета Крутікова розповіла, як вона втратила гроші через екс-коханих.

Елизавета Крутикова

За словами дівчини, її двічі обманювали колишні хлопці. Перший бойфренд Лізи взяв у неї в борг $7 тис., які не повертає вже протягом шести років.

– Раз на рік я йому телефоную, але він каже, що грошей немає. І що я можу зробити? Нічого, – сказала Ліза.

Другий хлопець Крутікової – музикант, з яким вони разом працювали. Пара зустрічалася п’ять років.

Дівчина зізнається, що дуже його кохала та довіряла. Так, коли Єлизавета перебувала в Америці, вона заробила чималу суму грошей і вирішила купити квартиру в Києві. За словами Крутікової, ціни на нерухомість тоді впали, але приїхати сама вона не мала змоги.

– У мене в Києві був тільки він, і я вислала йому $39 тис. на купівлю квартири. Він сказав, що знайде перевіреного забудовника та все влаштує якнайшвидше. Сфотографував мені якісь документи. Я думала, що в мене вже є своя квартира в 20 років, – зізналася Ліза.

Після повернення з Америки Крутіковій відразу ж запропонували наступний контракт. Вона поїхала на 14 місяців до Німеччини, де заробила €15 тис. на ремонт.

– Він запропонував мені забрати їх і сховати в батьківському сейфі. Я взагалі ні про що не здогадувалася – адже ми п’ять років разом. Він постійно говорив, що я найкраща, – сказала Крутікова.

За словами дівчини, вона почала здогадуватися, що відбувається щось недобре, але не знала, що саме. І в якийсь момент усі її знайомі та рідні почали говорити про те, що він її обманює, і ніякої квартири немає.

– Він привіз мені роздрукований на принтері папірець – без печаток, без нічого. Я запитала у нього – квартири немає? Після цього я лишилася одна, без квартири, без грошей та без хлопця, – зізналася Ліза.

Анна Богдан розповіла, як захворіла на Covid-19 під час зйомок Холостяка

Екс-дружина Андрія Богдана Анна Богдан розповіла, як захворіла Covid-19 на шоу Холостяк. За словами дівчини, під час знімального процесу на коронавірус захворів співробітник проекту, після чого всіх учасниць змусили здати тест.

Богдан наголосила, що позитивний результат тесту її шокував, оскільки вона чудово почувалася.

Фото: Єлизавета КрутіковаДжерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-02 17:42:41

Back to top button