Україна і світ

Я цього не забуду: Байден розповів про першу розмову з Зеленським після повномасштабного вторгнення

Після російського вторгнення багато хто зі світових лідерів очікував поразки України, однак через рік підтримка українців зміцнішала, а Київ вистояв.

Про це заявив президент США Джо Байден під час спільного брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським.

Байден згадав першу телефонну розмову з президентом України. У Вашингтоні була пізня ніч, а в Україні ранок. Російські літаки здійнялися в повітря, танки переїжджали через кордон.

Зараз дивляться

– Ви сказали мені, що чуєте звуки вибухів. Я цього не забуду. Я запитав вас: що я можу для вас зробити? Чим можу допомогти? І пам’ятаю, що ви мені сказали: зберіть лідерів світу, попросіть їх допомогти Україні, – розповів президент США.

За словами Байдена, після нападу Росії багато хто очікував захоплення України.

– Але через рік – Київ стоїть, Україна стоїть, демократія стоїть, Америка стоїть разом із вами та світ стоїть разом із вами,– додав Байден.

Нагадаємо, президент США Джо Байден 20 лютого прибув з офіційним візитом до Києва.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зеленський назвав візит Байдена “великою честю” для України. Він зауважив, що цей перший за 15 років візит президента США до Києва є найважливішим за всю історію українсько-американських відносин, оскільки Україна зараз б’ється не лише за свою свободу, але й за свободу європейців та всього вільного світу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-02-20 15:55:32

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин