PRESS ЦЕНТР

Хворих на COVID-19 лікуватимуть у кардіологічному диспансері та психіатричній лікарні

Хворих на COVID-19 лікуватимуть у кардіологічному диспансері та психіатричній лікарні

Чернівецький кардіологічний диспансер та психіатричну лікарню перепрофілюють у госпіталь для хворих на коронавірус.

Чернівецький обласний кардіологічний диспансер та психіатричну лікарні планують перепрофілювати на госпіталь для лікування хворих на COVID-19. Про це сьогодні під час брифінгу щодо поширення коронавірусу на Буковині повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

Ми сьогодні відправили документи щодо внесення кардіодиспансеру до переліку госпітальних баз. Дуже часто бачимо, що люди з серцевими захворюваннями мають позитивні тести на коронавірус. Наразі очікуємо його внесення до переліку госпітальних баз та збільшення ліжкового фонду. Ми вивчаємо і можливість розгорнути додаткові ліжка у обласній психіатричній лікарні. Сьогодні місто отримало пропозицію подивитися неврологічне відділення медзакладу і, за можливістю, розгортати там ліжка. Очікуємо і кардовий потенціал з міста, щоб заповнити людьми ці нові ліжка. Сьогодні є в черзі 10 лікарів та аналогічна кількість медсестер, які могли б працювати у бригадах., – сказала Наталія Гусак.

Як відомо, заповненість лікарняних ліжок у Чернівцях сягає 90%, тому тих, хто потребує медичної допомоги направляють до районних лікарень.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
10.03.2021

Back to top button