«Хай повертаються туди, де їм буде комфортно працювати»: Кирило Верес про новий механізм повернення із СЗЧ

Комбриг К-2 Кирило Верес закликав військових, які самовільно залишили частину, скористатися новим механізмом повернення до служби.
Про це він сказав у відео, опублікованому на сторінці 20-ї окремої бригади безпілотних систем К-2.
За словами комбрига, головне — щоб військовий повертався саме в той підрозділ, де зможе якісно виконувати свою роботу.
«Хай військовослужбовець повертається тільки туди, де йому буде комфортно робити свою роботу. Для чого він і прийшов. А це — знищити ворога, захищати країну і все», — сказав Кирило Верес.
Він наголосив, що людина має сама обрати підрозділ, до якого готова повернутися, з огляду на власні навички, досвід і розуміння того, де зможе найкраще виконувати завдання.
Комбриг також підкреслив, що йдеться не лише про К-2. У Силах безпілотних систем, за його словами, є багато сильних підрозділів, до яких можуть долучитися військові.
«У нас багато гарних підрозділів у СБС. У будь-який повертайтесь», — зазначив він.
Головний заклик Кирила Вереса — повернутися до лав Збройних Сил України й знову стати частиною спільної роботи проти ворога.
«Наш меседж: поверніться до лав Збройних Сил. Зараз якраз той час, коли потрібно повернутися, долучитися і бути дотичним до цього руху», — сказав командир бригади К-2.






























