Україна і світ

Воєнна розвідка України не фіксує на території білорусі ознак створення ударного угруповування

Про це у Facebook повідомляє Головне управління розвідки МО.

 Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк у коментарі «Радіо Свобода» заявив, що, за даними української воєнної розвідки, ймовірність вторгнення російських окупаційних військ з території білорусі в найближчі тижні залишається низькою:

«Існує певний механізм оцінки загроз, є певні маркери, за якими ми оцінюємо ймовірність тієї чи іншої дії. Ми постійно стежимо за будь-якими змінами ситуації в білорусі. Сьогодні воєнна розвідка України не фіксує на території білорусі ознак створення ударного угруповання. російська армія в білорусі здійснює завдання ударів по мирних містах та цивільній інфраструктурі України, проводить навчання та готує мобілізованих. Потім цих мобілізованих перекидають у зону бойових дій. Розмови про можливе вторгнення в Україну з боку білорусі – це спроба відтягнути наші війська від зони бойових дій», – заявив представник ГУР МО України.

За словами Андрія Черняка, воєнна розвідка України відслідковує те, що відбувається на території білорусі, оскільки там є російські військові:

«Нам доводиться вести в білорусі розвідку – ми цього не приховуємо. У разі вторгнення сили окупантів буде знищено», – підсумував представник воєнної розвідки України.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-01-18 02:30:10