Україна і світ

Ворожі медіа поширюють фейк про продаж форми ЗСУ у Туреччині

Центр протидії дезінформації на своїй сторінці у Facebook повідомив про чергові фейки, поширені ворожими пропагандистами:

«Ворожі TG-канали поширюють фейк, основою якого стали кілька фото військової форми ЗСУ з биркою «не для продажу» в одному з турецьких магазинів класичного одягу.

Ці знімки нібито підтверджують реалізацію форми. Основним аргументом пропагандистських медіа є те, що український однострій не призначений для комерційної реалізації, що регламентується нормативно-правовими актами ЗСУ. Однак, як повідомили офіційні представники турецького магазину «Carlo Potti», вони не здійснюють реалізацію української військової форми. Виставлений на вітрину зразок є лише варіантом можливого пошиття одягу.

Форму разом із биркою залишив у магазині невідомий. Незнання мови продавцями сприяло її виставленню в залі та відсутності сумнівів, що напис «із підвохом».

Застерігаємо!

Не довіряйте матеріалам, що апелюють до емоцій, бо саме надмірна емоційність пригнічує критичне мислення та допомагає сприйняттю ворожих фейків».

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-04-02 05:23:28

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин