Львівський портал

ВООЗ передала Україні понад пів сотні автобусів для вакцинації

15 лютого представники ВООЗ передали українським медикам 59 автобусів, щоб допомогти зміцнити масштабну вакцинацію по всій країні під час війни. Львівщина отримає три з них. Про це повідомляє Львівський портал.

Так, автобуси будуть укомплектовані мобільними виїзними командами та їздитимуть усіма областями України, для вакцинування проти інфекційних захворювань, зокрема Covid-19, кору та дифтерії.

«Останній рік війни суттєво вплинув на охоплення щепленнями, і ці автобуси допоможуть забезпечити те, щоб Україна продовжувала свій шлях до забезпечення ВПО та найбільш уразливих груп населення більш легким доступом до вакцин проти хвороб, які можуть виявитися смертельними», – зазначив представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

Зазначимо, з 35 мільйонів доз вакцин проти Covid-19, поставлених в Україну з початку пандемії, лише 4 мільйони (11%) доз були введені після 24 лютого 2022 року.

Подаровані автобуси МОЗ розподілить між усіма обласними центрами контролю та профілактики хвороб. Львівщина отримає три автобуси.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-02-15 16:01:04

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин