Львівський портал

Водіїв позбавлятимуть перепусток за порушення в пішохідній зоні Львова

У Львові змінили правила в’їзду транспорту в центральну пішохідну зону. Відтепер за перше порушення правил в’їзду водіям залишатимуть попередження. Якщо ж порушення зафіксують вдруге, то водію можуть виписати штраф і заблокувати дії перепустки на 30 днів. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Як пояснив заступник начальника управління безпеки міста Юрій Дякович, рішення про позбавлення перепустки прийматиме ЛКП «Ратуша-сервіс». Попереджати водіїв про блокування їхніх карток не будуть.

«У разі стоянки, зупинки у пішохідній зоні на площі Ринок або іншого повторного порушення дія перепустки буде призупинена. Відповідне рішення прийматиме ЛКП «Ратуша-сервіс». Попереджати водіїв про блокування їхніх карток ми не будемо. Вони це зрозуміють, коли при в’їзді у пішохідну зону болард перед їхньою автівкою не опуститься», – зазначив Юрій Дякович.

За його словами, найбільше порушень у пішохідній зону фіксують серед водіїв транспортних засобів, які обслуговують підприємства та заклади, які працюють на території пішохідної зони. В основному порушення полягають в тому, що водії цих авто залишають пішохідну зону після 10:00 год.

Інспектори з паркування управління безпеки міста в середньому за один день фіксують 4-5 порушень щодо в’їзду у пішохідну зону центральної частини міста, а в місяць виносять близько 10 постанов про накладення штрафу.

Попередження про порушення правил в’їзду у пішохідну зону водіям залишатимуть вже наприкінці цього тижня.

Зазначимо, що пішохідна центральна частина Львова обмежена пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-09-28 11:02:04

Back to top button