PRESS ЦЕНТР

Вночі на Хмельниччині шукали 9-річного хлопчика

Вночі на Хмельниччині шукали 9-річного хлопчика

10 серпня, близько 23.00 години до Городоцького відділу поліції звернулась 32-річна жителька села Бедриківці із повідомленням про зникнення 9-річного сина. За словами жінки, близько 20.00 години хлопчик пішов на місцевий стадіон на футбол, після чого безслідно зник. Його телефон був вимкнений.

На пошук неповнолітнього по тривозі був піднятий увесь особовий склад відділу поліції, долучились і місцеві жителі. Правоохоронці опитували родичів, друзів та однокласників школяра.

Зрештою дитину знайшли близько пів на п’яту ранку у бабусі на сіннику. Правоохоронцям хлопчик пояснив, що загрався до темноти і боявся повертатися додому, щоб на нього не сварилися. Схвильованій мамі пообіцяв, що більше так робити не буде.

Принагідно працівники поліції закликають батьків більше уваги приділяти своїм дітям, контролювати їхній вільний час, проводити з ними роз’яснювальні бесіди, які попереджуватимуть такі прикрі випадки. І пам’ятайте, якщо ваша дитина зникла, або з нею трапилась інша неприємна ситуація — негайно телефонуйте до поліції, адже оперативність — запорука того, що вашу дитину повернуть додому цілою і неушкодженою.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
11.08.2020

Back to top button
Close