Львівський портал

Визначено найкращий ескіз великого Державного герба України

Оголошено результати конкурсу на найкращий ескіз великого Державного герба України. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

 

Загалом до конкурсу було допущено 112 робіт.

Реклама партнерів

За словами міністра культури, процес визначення переможців здійснювався членами фахового журі на чолі з Андрієм Гречило, автором малого герба. Усі є фахівцями з геральдики, історії, юриспруденції та мистецтвознавства.

Журі презентувало своє рішення сьогодні, 19 листопада, на засіданні оргкомітету. Першу премію отримав проєкт Олексія Кохана.

Ескіз-переможець містить обов’язкові елементи для великого Державного Герба, зокрема: герб Війська Запорозького, воїна-козака, лицаря з мушкетом та знак Княжої держави Володимира Великого, тобто малий Державний герб.

«Наступний крок – Мін’юст підготує проект Закону України «Про державні символи», що буде передано до ВРУ. Якщо депутати підтримують цей вибір конституційною більшістю – відповідний ескіз буде офіційно оформлений, як Великий Державний Герб», – наголосив Олександр Ткаченко.

Як повідомляв Львівський портал, конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України стартував 1 жовтня. Переможець отримає 100 тисяч гривень премії.

Фото: Facebook/Олександр Ткаченко

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-11-19 20:08:56

Back to top button