Україна і світ

Виробник Bayraktar пообіцяв ніколи не продавати безпілотники Росії

Виробник ударних оперативно-тактичних середньовисотних безпілотників Bayraktar ніколи не почне продавати свої товари Росії, оскільки підтримує Україну у боротьбі за незалежність та свободу.

Про це заявив генеральний директор компанії Baykar Defence Халук Байрактар. За його словами, він не дозволить продаж безпілотників Bayraktar країні-агресору Росії.

– Туреччина та Україна мають стратегічний рівень відносин, особливо в аерокосмічній та оборонній галузі. Туреччина підтримує Україну бойовими безпілотниками. Ми закуповуємо в України турбінні двигуни для безпілотників. Ми побудували відносини з Україною так, що дає переваги обом країнам, – зауважив Байрактар.

За його словами, компанія ніколи не забезпечувала Росію бойовими безпілотниками та не має наміру допомагати путінській армії, оскільки підтримує Україну.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-19 03:23:23

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин