Україна і світ

Виробляють продукцію та волонтерять: як українське підприємство Snack Production працює на спільну перемогу

Українці, які в тилу будують, виховують, продовжують виробляти продукцію та наповнювати бюджет, сплачуючи податки, роблять свій внесок у перемогу країни над агресором. Серед них і співробітники підприємств Snack Production.

– Я вже багато років працюю в компанії водієм міжміських перевезень. За цей час були і радість, і скрутні часи. Але все гуртом переживали та долали. Ось і зараз попри ризики я, як і більшість колективу, для себе вирішив не припиняти працювати, адже бойові дії поруч не мають стати причиною порожніх полиць в магазинах. Поки можемо, ми хочемо робити свою справу та працювати на спільну перемогу, – розповідає Олег Соловйов, водій логістичного партнера Snack Production.

Каже, що від початку війни залишався на роботі та доставляв продукцію українського виробника по всій країні.

Виробництво тут не припинялося завдяки добре продуманому плану дій під час повітряної тривоги, в якому врахована і безпека співробітників, і збереження якості продукці, і навіть волонтерська діяльність.

– Проведені додаткові спеціальні інструктажі щодо дій під час сирен та обстрілів: як зупинити конвеєр на кожному етапі виробництва, щоб не постраждати самому та не зіпсувати продукцію. А ще склали такий графік, щоб мати змогу займатися і волонтерською діяльністю, – пояснив експерт підприємства Snack Production Віктор Діордієв.

Майстер зміни Снэк-8 ТОВ Клуб Чіпсів Надія Безкровна розповіла, що вона, як і інші співробітники підприємства, працює для підтримки економіки України і допомагає, чим може, українським захисникам.

Виробляють продукцію та волонтерять: як українське підприємство Snack Production працює на спільну перемогу / 2 фотографии

Тому зараз дуже важливо підтримувати вітчизняних виробників. Купуючи у магазинах усе українське, кожен громадянин наближає день нашої спільної премоги над ворогом та робить внесок у майбутнє України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-07 23:46:10

Back to top button