Львівський портал

Випускники Академії сухопутних військ проводять фінальні навчання на полігоні й у військах

Крайніх пів року навчання випускники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного проведуть винятково на полігоні й у військах. Про це Львівському порталу повідомили у песслужбі Національної академії сухопутних військ.

 

За словами начальника факультету бойового застосування військ Олександра Тимощука, щоразу в Національній академії сухопутних військ в навчальний процес запроваджують нововведення, які мають дати війську підготовленого та професійно вмотивованого офіцера ‒ командира первинної ланки. Акцент робиться насамперед на практичній складовій вишколу і досвіді війни з російським окупантом.

«Цього разу, аби наші випускники ще краще зарекомендували себе у військових колективах, мали більше практичних навичок, які формують їх як командирів підрозділів, ми вирішили провести завершальний, восьмий, семестр навчання з акцентом на практичну складову й цілком на польовій навчально-матеріальній базі Академії. Набуттю практичних навичок випускниками сприятиме і сплановане в цьому семестрі військове стажування, яке проведемо в бойових військових частинах», — Олександр Тимощук.

Реклама партнерів

 

Як розповів заступник начальника факультету з навчальної та наукової роботи — начальник навчальної частини підполковник Олександр Гулима, для цього всі гуманітарні дисципліни сплановані на сьомий семестр. Відтак у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки четвертокурсники можуть займатися винятково фаховими дисциплінами й формувати себе як командири взводів.

«Фахові дисципліни для нашого факультету — це, зокрема: тактична підготовка або управління діями механізованих (танкових) підрозділів, експлуатація і організація ремонту бронетанкової техніки, водіння бойових машин, вогнева підготовка, основи застосування артилерії, управління повсякденною діяльністю військ», — зазначив офіцер.

Під час навчального процесу максимально залучатимуть озброєння і військову техніку, навчальні поля, сучасні тренажери як 184-го Навчального центру, так і Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Вивчення технічних дисциплін проводитимуть у парках бойових машин на реальних зразках озброєння й військової техніки. Багато занять проходитимуть на місцевості й включатимуть групові вправи.

Під час завершального семестру в курсантів заплановано стажування у військах. Після цього вони знову повертаються на полігон й з викладачами працюють над хибами, виявленими на завершальному стажуванні. Водночас відбуватиметься посилена підготовка перед екзаменаційною сесією, яка поступово перейде в державну атестацію.

До слова, одразу після Різдвяних свят випускники Національної академії вирушили на Міжнародний центр миротворчості та безпеки. Після низки теоретичних, розпочнуть інтенсивні практичні заняття.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-01-15 19:37:18

Back to top button