Україна і світ

«Відвоюю ще два роки»: боєць CODE 9.2 підписав новий бойовий контракт

Військовослужбовець підрозділу CODE 9.2 підписав новий бойовий контракт із Міністерством оборони України терміном на два роки.

Про це йдеться у відео Армія Медіа.

За словами бійця, вирішальним аргументом стала чіткість умов служби та зрозумілий термін контракту.

«Мені дуже сподобалося, що є конкретні дати. Відслужу ще два роки. А далі, якщо захочу, зможу взяти тривалу відпустку», — розповів він.

Військовий наголосив, що для людей у війську важливо розуміти свої перспективи та мати визначені правила служби.

«Я проста людина. Мені чітко пояснили, як усе працює і які умови. І це мені подобається», — зазначив боєць.

Він також розповів, що підписав контракт добровільно та хотів власним прикладом показати іншим військовослужбовцям переваги нового механізму.

«Я один із перших у нашому підрозділі, хто підписав цей контракт. Хотів показати іншим, що це реальна можливість. Це було моє особисте рішення, і я його рекомендую», — сказав військовий.

Після завершення дворічного контракту, за його словами, кожен зможе самостійно вирішити, чи продовжувати службу, чи повернутися до цивільного життя.

«Після двох років сам обираєш, що робити далі: хочеш — повертаєшся додому, хочеш — продовжуєш службу. Вибір залишається за тобою», — підсумував боєць CODE 9.2.

«Хлопці рік відслужили й пішли додому»: морпіх пояснив, чому довіряє новому контракту
«Хлопці рік відслужили й пішли додому»: морпіх пояснив, чому довіряє новому контракту

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин