Україна і світ

Віддаємо належне стійкості українського народу, який пережив розруху й тиранію – Джозеф Байден

Президент США Джозеф Байден: «Цього місяця ми згадуємо жертв Голодомору. У той час як хоробрий український народ продовжує захищати свою демократію та свободу від жорстокої агресії росії, ми не забуваємо вшанувати також жертв несправедливості та жахів, заподіяних Україні в минулому», публікує звернення глави Білого дому офіційний акаунт у FB Генерального штабу ЗС України.

«У листопаді цього року відзначаються роковини Голодомору – «смерті від голоду». Під час свого правління Йосип Сталін запровадив жорстку та репресивну політику щодо України, включаючи створення навмисного голоду в 1932– 33 роках, який призвів до загибелі мільйонів невинних українських жінок, чоловіків та дітей. Ми вшановуємо пам’ять усіх загиблих у цій безглуздій трагедії і віддаємо належне стійкості українського народу, який пережив розруху й тиранію, щоб врешті-решт створити вільне та демократичне суспільство.

Цього місяця ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору. Ми підтверджуємо нашу непохитну відданість суверенітету та територіальній цілісності України. І ми вклоняємося перед відважним українським народом, який продовжує хоробро чинити опір нападу Росії на свою демократію.»

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2022-11-26 14:45:27