Україна і світ

Відбувся турнір з військово-спортивного багатоборства, присвячений пам’яті Артема Присяжнюка

У Запоріжжі, відбувся відкритий турнір з військово-спортивного багатоборства, присвячений пам’яті воєнного розвідника запоріжця Артема Присяжнюка.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«У змаганнях взяли участь більше десятка професійних команд, зокрема спортсмени з Національної поліції, Національної гвардії України та молодь, евакуйована з тимчасово окупованих українських територій», — зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, що майор ГУР МО України Артем Присяжнюк загинув на фронті під час виконання бойового завдання у грудні 2022 року. До початку широкомасштабної агресії російської федерації Артем працював у Службі безпеки України та Державному бюро розслідувань. Проте після подій 24 лютого взяв відпустку і добровольцем пішов нищити ворога. Згодом мобілізувався до лав воєнної розвідки України.

Артем професійно займався боксом, бойовим самбо, був кандидатом у майстри спорту з рукопашного бою.  Заради збереження пам’яті про відважного українського офіцера-розвідника Артема Присяжнюка організатори проводитимуть турнір у його рідному Запоріжжі щорічно.

 

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-03-20 21:59:44

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин