Україна і світ

Венеція запроваджує плату за в’їзд у місто: скільки це коштуватиме

З 16 січня 2023 року у Венеції (Італія) запроваджується плата за в’їзд для туристів, які вирішили завітати до міста на один день.

Як стверджує уповноважений з питань туризму, нове правило поширюватиметься на тих відвідувачів, які не залишатимуться на ніч у готелях чи інших місцях проживання, адже вони майже не роблять внесок у місцеву економіку.

Такі туристи повинні будуть зареєструватися онлайн на день, в який вони планують приїхати, і сплатити збір. Сума варіюватиметься від €3 до €10 за людину в залежності від часу попереднього бронювання та сезону.

Порушників, які не зможуть підтвердити бронь готелю або ж факт оплати збору, штрафуватимуть на €300.

Плата не розповсюджуватиметься на дітей до шести років, людей з інвалідністю та власників житла для відпочинку у Венеції, які сплачують податки на нерухомість. Також виняток зроблять для мешканців регіону Венето та тих, хто народився у Венеції.

Крім цього, з вересня міська влада планує підняти ціни на квитки в міські музеї та річкові автобуси, якщо їх купуватимуть не онлайн.

Також не виключається встановлення турнікетів на всіх точках доступу до міста, проте обмежувати кількість квитків не збираються.

Венеція
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-02 19:21:34

Back to top button