Україна і світ

Великоднє перемир’я: Україна визначила, як реагуватиме на можливі порушення росією

Україна буде дотримуватись режиму тиші та діятиме виключно дзеркально.

Президент Володимир Зеленський повідомив про визначення параметрів реагування на можливі порушення умов припинення вогню російською армією.

Про це йдеться у дописі глави держави в Телеграм-каналі.

«Ми всі розуміємо, з ким маємо справу. Україна буде дотримуватись режиму тиші та діятиме виключно дзеркально. Відсутність російських ударів у небі, на землі та на морі означатиме відсутність наших відповідей», — зазначив Президент України.

Президент наголосив, що українська армія готова до будь-якого розвитку подій на фронті.

Він нагадав, що Україна неодноразово пропонувала росії різні формати припинення вогню, і  вважає, що Великдень має бути часом тиші та безпеки.

«Припинення вогню на Великдень могло б стати і початком реального руху до миру — з нашої сторони відповідна пропозиція є», — заявив Володимир Зеленський.

Він також повідомив, що сьогодні обговорив з Головнокомандувачем Збройних Сил України порядок дій українських підрозділів в умовах припинення вогню.

Також інформація про дзеркальний характер наших дій та можливе продовження припинення вогню і після Великодня була доведена до російської сторони.

Раніше повідомлялося, що Україна готова дотримуватися великоднього перемир’я, якщо російські війська дотримуватимуться режиму припинення вогню.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин