Україна і світ

Велика палата Верховного Суду підтвердила позицію “ПриватБанку” у справі за позовом “Ерлану” до НБУ та банку

Компанія у судовому порядку намагалася домогтися звільнення майна, передане у забезпечення виконання зобов’язань “ПриватБанку” перед НБУ за кредитом

Джерело: 112.ua

Велика палата Верховного Суду підтвердила позицію "ПриватБанку" у справі за позовом "Ерлану" до НБУ та банку

Велика палата Верховного суду підтвердила позицію “ПриватБанку” у справі за позовом ПрАТ “Ерлан”  до НБУ та банку. Про це повідомляє прес-служба “ПриватБанку”.


11 червня 2019 року “ПриватБанк” здобув перемогу у Великій Палаті Верховного Суду в справі за позовом ПрАТ “Ерлан” до НБУ та АТ КБ “ПриватБанк” про зобов’язання “ПриватБанку” погасити заборгованість за кредитом рефінансування перед НБУ”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ПрАТ “Ерлан” – пов’язана з колишніми власниками банку особа. Компанія намагалася у судовому порядку довести зловмисну змову й бездіяльність НБУ та державного “ПриватБанку” та в судовому порядку зобов’язати банк погасити заборгованість перед Нацбанком, чим припинити іпотеку та звільнити майно, передане товариством у забезпечення виконання зобов’язань “ПриватБанку” перед НБУ за кредитом.

Новини за темою: Рішення щодо “ПриватБанку”: Кому це вигідно саме тепер?

Як повідомлялося раніше, восени 2017 року Печерський районний суд Києва виніс рішення у справі про розкрадання коштів “ПриватБанку”, арештувавши майно, зокрема будівлю заводу “Біола” у Дніпрі на вул. Береговій, 135, що належить ТОВ “Ерлан”.

Джерело: www.112.ua

Close