Україна і світ

Вчаться зомбувати дітей: маріупольські вчителі-колаборанти проходять переатестацію в Росії

Маріупольські вчителі, які пішли на співпрацю з окупантами, зараз проходять переатестацію в російському місті Ростов-на-Дону.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він зазначив, що там їх навчають російським історичним наративам, в яких немає місця Україні.

– Там їх навчають, як зомбувати та перенавчати дітей не тількі російської мови. А й російським історичним наративам. Основна причина – неприйняття та нерозуміння дітьми та підлітками “нової історії”. Там, де немає України. Де Мазепа не герой, а зрадник. Де Січові стрільці та УПА не герої боротьби з росіянами за незалежність, а вороги Росії. Як казали окупанти на одній з нарад – “для преодоления стеклянного непонимания в глазах”, – написав Андрющенко.

За його словами, без атестата про проходження переатестації – вчителів не допускатимуть до дітей.

– Росія – тут навіть вчителі мають бути пропагандистами. Але наші діти – то наші діти. Тому віримо, що русня не пройде, – додав радник мера Маріуполя.

Раніше Андрющенко закликав жителів Маріуполя евакуюватися на підконтрольну територію, оскільки взимку місто залишиться без опалення.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Фото: Петро Андрющенко

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-22 18:06:31