Львівський портал

Вахтанг Кіпіані: «Тисячі з нас до цієї перемоги, як мінімум не доживуть»

Український журналіст, публіцист, історик грузинського походження, боєць ЗСУ Вахтанг Кіпіані про блюзнірство української влади до цінностей Майдану, зневіру до українського правосуддя та толерування зла, яке пристосовується та за потреби одягає піксель і вишиванку:

«Ненавиджу пости у Facebook, де френди аналітично й розважливо розмірковують про те, що буде після перемоги. Бо тисячі з нас до цієї перемоги, як мінімум не доживуть. Сотні тисяч назавжди залишаться за кордоном і їхні діти будуть поляками, ірландцями, чехами, німцями. Сотні тисяч повернуться з війська, не з курорту. М’яко кажучи, втомленими, з купою видимих і невидимих проблем. Їх зустріне країна, яка вивчила уроки? Ні. Їх зустріне влада довбограїв, які ніяк не можуть і не хочуть позбавити членів заборонених (про)російських партій депутатських мандатів (про суди і реальні вироки навіть не кажу – бо нема на це жодних надій), які не можуть знищити російську ДРГ під назвою «УПЦ», які витрачають гроші на теплу водичку і привабливу картинку «єдиних новин» і успішно в ручному режимі будують авторитаризм, де переможцями будуть оголошені ті, кого на відміну від солдат і генералів щодня показували по телевізору.

Говорити вони навчились. Промовляють саме те, що суспільство хоче почути – від русофобських матюків, кличу «Слава Україні!» і до блюзнірських саме сьогодні дописів про повагу до цінностей Майдану (хоча 90% з тих, хто сьогодні при владі були або в обслузі антимайдану, або їм було пох.).

Звідки цей песимізм? Від спостереження за українською політикою, починаючи з 1989 року. Толерування зла робить його резистентним, воно пристосовується, одягає за потреби піксель і вишиванку, але ніколи не міняє суть.

Щойно прочитав допис видатного громадянина і спортсмена Романа Зозулі про те, хто увійшов кілька днів тому у НОК. Ознайомтесь і ви, цей перелік – це наче бачиш парад рязанських десантників на Хрещатику».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-11-22 21:06:11