Україна і світ

Вакцина від Covid-19 і нові правила в’їзду для іноземців: карантин 29 вересня

29 вересня ситуація з коронавірусом в Україні не поліпшується, щодня фіксують понад 3 тис. нових хворих на Covid-19. Водночас МОЗ України проводить переговори щодо рятівної вакцини від вірусу, а Кабмін регулює карантинні обмеження в країні.

Станом на вівторок в Україні коронавірус підтвердили у 204 932 громадян, за добу виявили 3 627 нових випадків.

Найскладніша епідситуація у Львівській (20 085 випадків), Харківській (18 129 випадків) та Чернівецькій (14 280 випадків) областях.

коронавірус в світі 29 вересня

Не поліпшується ситуація і в Києві: загалом 22 559 підтверджених випадків захворювання на коронавірус та 416 нових.

коронавірус київ 29 вересня

З 29 вересня Кабмін змінив правила в’їзду іноземців до України, нині вони можуть в’їхати лише за наявності страхового поліса, виданого українською компанією або іноземною з представництвом в Україні.

Однак не підлягають цій вимозі:

  • іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України;
  • особи, яких визнано біженцями, або особи, які потребують додаткового захисту;
  • працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їхніх сімей;
  • військовослужбовці (підрозділів) збройних сил держав-членів НАТО та держав-учасниць програми НАТО Партнерство заради миру, які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних сил.

Для боротьби з хворобою МОЗ проводить переговори щодо купівлі вакцини від коронавірусу з п’ятьма компаніями. Відомство звернулось до розробників Moderna, Sinovac, Johnson&Johnson, Pfizer, AstraZeneca, повідомив очільник міністерства Максим Степанов.

Поки вакцини немає, громадяни України продовжують хворіти та помирати від коронавірусу. 29 вересня стало відомо про те, що очільниця партії Голос Кіра Рудик отримала позитивний тест на коронавірус. Нині вона перебуває на лікуванні.

А на Харківщині дві вчительки померли від Covid-19. За інформацією ЗМІ, одна з них була з Харкова, друга – зі Зміївського району.

Коронавірус в Україні

За статистикою коронавірусу в Україні 29 вересня, в країні від хвороби померло 4 065 пацієнтів.

Водночас одужати вдалося 88 453 українцям.

В Україні жінки частіше хворіють на коронавірус, ніж чоловіки.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-29 19:00:55

Back to top button