Україна і світ

Вакцина Novavax і алгоритм роботи центрів щеплення в Україні: Covid-новини 11 червня

У світі не поліпшується ситуація з коронавірусом, на планеті фіксують нові випадки хвороби. Попри це, деякі країни починають послаблювати карантинні заходи.

Згідно з даними ВООЗ, загалом у світі підтвердили понад 174 млн випадків коронавірусу, померли за час пандемії більше 3,7 млн ​​людей.

В Україні станом на 11 червня 2021 року зафіксовано 2 221 427 хворих на Covid-19, загалом у країні – 51 577 летальних випадків.

Карантин в Україні та світі

Уся Україна перейшла до зеленої зони епіднебезпеки.

Спостерігається послаблення карантину і в інших країнах. Зокрема, у США дозволили не носити захисні маски на відкритих майданчиках аеропортів і вокзалів.

Вакцини проти коронавірусу

На планеті фіксується дефіцит препаратів проти коронавірусу. Через це влада Великої Британії заявила, що країна надасть 100 млн доз вакцин  біднішим державам. Їх розпочнуть доставляти найближчими тижнями.

А у США тривають дослідження вакцин. Так, біотехнологічна компанія Novavax вже наступного тижня планує отримати результати третьої фази випробування своєї речовини.

Вакцинація від коронавірусу

У світі триває імунізація населення від коронавірусу. Вакцинованим людям видають паспорти, що підтверджують цей факт.

Так, у Німеччині почали запроваджувати цифровий сертифікат вакцинації CovPass.

А в Україні продовжують працювати центри масової імунізації. Щоб зробити їхню роботу ще ефективнішою, змінюватиметься алгоритм роботи. Зокрема, влада Києва ухвалила таке рішення.

– Щоб записатися на щеплення від коронавірусу, потрібно зайти за посиланням на сайт сервісу helsi.me та обрати бажаний день і час вакцинації. Підтвердження запису отримаєте СМС-повідомленням. Його потрібно буде показати під час входу до пункту вакцинації разом із паспортом та попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення у додатку Дія, – сказав Віталій Кличко.

Коронавірус в Україні

У країні трішки знизився показник добового приросту хворих на коронавірус.

За добу захворіло 1 603 особи.

Детальніше про коронавірус в Україні читайте на Фактах ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-11 14:13:43

Back to top button