Україна і світ

Вацко, Денисов та Янович разом з FAVBET обрали переможця Євро-2020

Плакати з сіткою великих турнірів відходять в минуле і залишаються ламповими спогадами з дитинства та юності вболівальників.

FAVBET надихнувся ними та вирішив втілити в промо-заході Навангуй результати Євро. До неї долучилися й бренд-амбасадори компанії.

Спортивний коментатор та ведучий YouTube-каналу Вацко Live Віктор Вацко навангував у півфіналах матчі Італія – Франція та Португалія – Нідерланди.

На його думку, у фінал пройдуть Франція та Португалія і саме французи здобудуть титул чемпіона Європи. Україна, на думку Вацка, вийде з групи з другого місця, а в 1/8 фіналу поступиться італійцям.


А от директор телеканалів Футбол Олександр Денисов вірить, що наша збірна проб’ється у півфінал і лише там поступиться збірній Німеччини. В іншому півфіналі Італія переможе Францію, здобувши титул у фінальному матчі з Німеччиною.


Найбільш неочевидний прогноз дав актор та ведучий Женя Янович. Він вважає, що у півфінальних матчах зустрінуться Франція – Італія та Польща – Туреччина. У фіналі Італія обіграє Польщу. Женя також ставить на вихід України з групи та виліт на стадії 1/8 фіналу.


Спрогнозувати переможця Євро на сайті FAVBET може кожен. А ще шанс виграти до 25 тис. грн. Сума виграшу залежить від кількості вірно передбачених результатів.

За вірно вгадані місця команд в групах та прохід 1/8 фіналу учасники отримають по 500 грн.

За вірно вгаданих переможців чвертьфіналів та півфіналів по 1 тис. грн, а за вгаданого переможця фіналу — 1,5 тис. грн. Кожен невірно передбачений результат, зменшуватиме суму виграшу на 1,5 тис. грн.

Будь всередині Євро з FAVBET.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-10 09:10:40

Back to top button