Україна і світ

В яких регіонах найбільші мобілізаційні плани та чому частина добровольців в очікуванні – коментар ЗСУ

Комплектування військових частин зазвичай відбувається за територіальним принципом.

Про це розповів начальник Управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ, полковник Роман Горбач.

За його словами, завдяки веденню військового обліку відповідні органи мають інформацію щодо кількості осіб відповідних спеціальностей, яких можуть мобілізувати до армії.

Якщо у регіоні є брак спеціалістів конкретного напрямку, то формувати військові частини можуть з осіб, які стоять на військовому обліку в інших регіонах.

– Якщо в західних регіонах зараз громадян набагато більше, то і мобілізаційні плани у них набагато більші. Дійсно є така залежність, — наголосив Горбач.

За його словами, є певна кількість добровольців, яких досі не мобілізували на фронт. Причиною тому є те, що планові завдання стоять не у комплектуванні за кількістю людей, а з відповідних спеціальностей. Тому частина добровольців зараз знаходиться в очікуванні.


Полковник Роман Горбач розповів, що повістки можуть вручати у будь-якому громадському місці, де це не заборонено законом.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Він наголосив, що вручення повістки не означає миттєве відправлення на фронт – повістку вручають для того, щоб у дільничих комісаріатах була актуальна інформація про людей, які підлягають призову.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-19 12:03:57