Україна і світ

В Україні планують перевіряти переселенців за місцем їхньої реєстрації

Внутрішньо переміщених осіб перевірять за місцем їхньої реєстрації і в разі їхньої відсутності соцвиплати будуть припинені. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко в ефірі телемарафону.

– Враховуючи велику кількість звернень і від правоохоронних органів, і від представників місць, де розміщені ВПО, про те, що частина переселенців не перебуває за місцем фактичної реєстрації, ми запроваджуємо систему перевірок за ризик-орієнтованим принципом. Ми хочемо зрозуміти, яким чином виконується норма законодавства стосовно інформування державних органів про переміщення таких осіб, – зазначив Музиченко.

Він нагадав, що законодавством передбачено те, що внутрішньо переміщені особи повинні інформувати відповідні органи про зміну місця перебування або про повернення до місць постійного проживання.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2022-11-07 19:55:37